Kuldkett ankru stiilis, nimeripatsiga

724,00 

Kõik meie käsitööna valmistatud kuldketid on täisketid. Mis tähendab, et tegu ei ole seest õõnsate kettidega. Ketid valmistame vastupidavate karplukkudega. Eritellimusel valmistame ehted kliendi soovitud kaalus, laiuses, pikkuses. Käsitööna valmistatud ketid on vastupidavad ja pakuvad rõõmu aastakümneteks.

Ankru stiilis käsitööna valmistatud kuldkett sinu soovitud nime või tekstiga.

Proov: 585 Punane/roosa kuld või kollane kuld
Pikkus: 45cm. koos ripatsiga.
Keti laius: u.2mm.
Ripatsi laius: sõltub soovitud tekstist.
Ripatsi kõrgus: 10mm.
Kaal: u. 7g
Lisainfo: Valmistatud käsitööna. Karplukustusega. Ripats on kinnitatud keti vahele ja ei ole ehtelt eemaldatav.

* Pikema tarne puhul ei ole ehe ette valmistatud, vaid läheb töösse Sinu tellimuse järgselt. Ehte valmides toimub kaalumine ja täpse kaaluinfo lisame Sulle ehtega kaasa.

* Palun lisa ostukorvis kommentaaride lahtrisse: Soovitud nimi või tekst (maksimaalselt 7 tähemärki) ja kas eelistad kollasest või punasest kullast ehet.

Eeldatav tarne 8- nädalat

Expected Days Price Per Item
724,00  (Normal Price)

Meie ehted valmistatakse Sulle personaalselt meie kullasseppade poolt. Seega täname kannatlikkuse eest, et arvestad veidi pikema oote- ja tarneajaga.

Eritellimusena saab ehteid tellida punasest, kollasest ja valgest kullast  ning kasutades valmistamisel kliendi kulda. Kliendi kullast valmistamise hind antud ehtel on 370EUR. Valmistame ehteid kliendi soovitud pikkuses ja kaalus. Nimeripatsile võimalik eritellimusel lisada pool- kui ka vääriskive. Soovi korral võime nime asemel valmistada ripatsiks ka kujundi või meelepärase sümboli.

Lisainfo ja hinnapakkumised: kullassepp@luxmartin.com, helista 5362 9210 või kirjuta meile FB-s.