Search
Close this search box.

Ehete puhastamine

Ehete puhastamist tehakse nii hügieeni kui ka ilu eesmärgil. Tuhmunud ehted saavad peale puhastust taas ilusaks ja säravaks. Kui ehteid ei puhastata, kogunevad sinna ka bakterid, mis võivad hakata tekitama allergiaid. Puhastust vajavad ka vääriskivid, mis aja jooksul kipuvad tuhmuma.

Inimesed, kes on toonud oma ehteid meie juurde puhastusse, on tulemuste üle olnud väga üllatunud. Tihti ei mäletatagi, kui efektsed olid ehted uuena.

Kui tood oma ehte meie juurde puhastusse, saame vajadusel lisada ka puudu olevaid kive ja taastada ehte esialgset väljanägemist.

Lisaks ehetele puhastame soovi korral ka lauahõbedat.

Muud hooldustööd

Lisaks ehete puhastamisele pakume ka erinevaid hooldustöid, mille eesmärk on taastada ehte esialgne ilu või ehet uuendada. Hooldustööde teostamine võtab sõltuvalt töö iseloomust aega ühest tunnist kuni paari nädalani.

Hooldustööd, mida pakume:

  • Poleerimine – ehte läike taastamiseks.
  • Hõbeehete oksüdeerimine – tumeda pinna taastamiseks.
  • Graveeringute taastamine.
  • Ehete kuldamine, hõbetamine ja rodeerimine.

Kuldamisele tuuakse enamasti hõbeehteid, et anda ehtele kulla tooni välja nägemine. Hõbetamist kasutatakse tavaliselt vasest ehete puhul. Rodeerimist aga valgel kullal ja hõbedal, et pind näeks säravam välja. Roodium on tugevam, kui kuld ja hõbe, see annab juurde valgemat sära ja kaitseb pealispinda, et see nii kergesti ei tuhmuks.

Teenused on saadaval kõikides meie esindustes Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Tallinna ja Tartu esindusse pöördumiseks palume visiidi aja eelnevalt telefoni, meili või FB messengeri kaudu kokku leppida. Pärnu esinduse lahtiolekuajad leiad meie kontaktide alt.