Skip links

Ehete valmistamine

Meie kullaseppadel on omas valdkonnas ĂŒle 40 aastane töökogemus. Suudame kombineerida erinevaid endisaegseid klassikalisi töövĂ”tteid kaasaegsete tehnoloogiliste meetoditega, mis annab meile vĂ€ga laia spektri lahenduste pakkumisel ja tööde teostamisel.

Valmistame ehteid jĂ€rgmiste kullaproovidega: 916, 750, 585, 375 ja 333. Valge, kollane ja punane kuld. Muu hulgas valmistame eheteid ka kliendi enda kullast (mĂŒndid, vanad ehted).

HÔbedast ehteid valmistame 925 ja 830 prooviga.

Ehete valmistamisel kasutame nii kliendi kive, kui ka hangime ja lĂ”ikame ise soovitud mÔÔdus kive. KĂŒsida vĂ”ib kĂ”iki rohkem ja vĂ€hem tuntud vÀÀris- vĂ”i poolvÀÀriskive. Nii looduslikke, sĂŒnteetilisi ehk laboris kasvatatud vĂ”i töödeldud kive. (safiir, rubiin, teemant, topaas, smaragd, kvarts, oonĂŒks jne.)

Valmistame kÀe- ja kaelakette, sÔrmuseid, kÔrvarÔngaid, ripatseid, neete, jalakette. LipsunÔelad, mansetinööbid ja muud tavapÀraselt kullassepatöödena valmivad esemed. VÀÀriskive saab lisada pea igale ehtele.

Kui endal ideedest puudu tuleb, siis meie disainerid aitavad omapoolsete mÔtete vÔi soovitustega. VÔid meie poole pöörduda ka oma idee, pooliku kavandi vÔi nÀidispildiga.

Soovi korral eemaldame sÔrme kinni jÀÀnud sÔrmuse ja taastame selle vajalikus suuruses.
Samuti vÔime ehteid kaasajastada. Kasutades nÀiteks vanaema sÔrmusest pÀrit kivi meie poolt valmistatud moodsama disainiga sÔrmuses vÔi ripatsis.

Vaata vĂ€ikest ĂŒlevaadet meie tehtud töödest siin vĂ”i meie Facebooki lehel.