Skip links

Ehete valmistamine

Meie kullaseppadel on omas valdkonnas juba ĂŒle 40 aastane töökogemus, mistĂ”ttu suudame kombineerida erinevaid endisaegseid klassikalisi töövĂ”tteid kaasaegsete tehnoloogiliste meetoditega, mis annab vĂ€ga laia spektri teile lahenduste pakkumisel ja tööde teostamisel.

Valmistame ehteid jĂ€rgmiste kullaproovidega: 916, 750, 585, 375 ja 333. Valge, kollane ja punane kuld. Muu hulgas valmistame eheteid ka kliendi enda kullast (mĂŒndid, vanad ehted). Lihtsamaid sĂ”rmuseid ja ripatseid valmistame soovi korral ka plaatinast.

HÔbedast ehteid valmistame 925 ja 830 prooviga.

Ehete valmistamisel kasutame nii kliendi kive kui hangime ja valmistame ka ise soovitud mÔÔdus kive. KĂŒsida vĂ”ib kĂ”iki rohkem ja vĂ€hem tuntud vÀÀris- vĂ”i poolvÀÀriskive, nii looduslikke kui sĂŒnteetilisi ehk laboris kasvatatud vĂ”i töödeldud kive; safiir, rubiin, teemant, topaas, smaragd, kvarts, oonĂŒks jne.
Valmistame kÀe- ja kaelakette, sÔrmuseid, kÔrvarÔngaid, ripatseid, neete, jalakette. LipsunÔelad, mansetinööbid ja muud tavapÀraselt kullassepatöödena tehtavad esemed. VÀÀriskive saab lisada pea igale tootele.

Kui endal ideedest puudu tuleb, siis meie disainerid aitavad omapoolsete mÔtete vÔi kohandustega. VÔid meie poole pöörduda ka oma idee vÔi mÔttega, pooliku kavandiga vÔi ka nÀidispildiga.
Soovi korral eemaldame sÔrme kinni jÀÀnud sÔrmuse ja taastame selle vajalikus suuruses.
Samuti vÔime ehteid kaasajastada, kasutades nÀiteks vanaema sÔrmusest pÀrit kivi meie poolt tehtud moodsama disainiga sÔrmuses.

Vaata vĂ€ikest ĂŒlevaadet meie tehtud töödest siin vĂ”i meie Facebooki lehel.