Search
Close this search box.

Ehete valmistamine

Meie kullasseppadel on omas valdkonnas üle 40 aastane töökogemus. Suudame kombineerida endisaegseid klassikalisi töövõtteid kaasaegsete tehnoloogiliste meetoditega, mistõttu saame teile pakkuda rohkelt erinevaid võimalusi.

Valmistame ehteid erinevate kullaproovidega (916, 750, 585, 375 ja 333) nii valgest-, kollasest kui punasest kullast.

Klientidel on võimalus tellida meie käest ehteid ka enda kullast. Võite meile tuua oma mündid, vanad ehted või muud kullast esemed.

Kui toote meile oma kulla, siis vastu pakume:

Ehete valmistamisel kasutame nii kliendi kive, kui ka hangime ja lõikame ise soovitud mõõdus kive. Küsida võib kõiki, rohkem ja vähem tuntud vääris- või poolvääriskive. Nii looduslikke- kui ka sünteetilisi (laboris kasvatatud või töödeldud) kive.

Valmistame käsitööna käe- ja kaelakette, sõrmuseid, kõrvarõngaid, ripatseid, neete, jalakette. Lipsunõelad, mansetinööbid ja muud tavapäraselt kullassepatöödena valmivad esemed. Vääriskive saab lisada peaaegu igale ehtele.

Kui endal ideedest puudu tuleb, siis meie disainerid aitavad omapoolsete mõtete või soovitustega. Võid meie poole pöörduda ka oma idee, pooliku kavandi või näidispildiga.

Samuti võime ehteid kaasajastada. Kasutades näiteks vanaema sõrmusest pärit kivi meie poolt valmistatud moodsama disainiga sõrmuses või ripatsis.

Vaata väikest ülevaadet meie tehtud töödest siin.

Kui soovid soetada meie kullassepa poolt spetsiaalselt sulle valmistatava ehte mugavalt meie e-poest, siis vaata valikut siin. Kullassepa poolt valmistatavate ehete tarneaeg on küll pikem kui juba letis olevatel toodetel, ent need on ehted, mis tasuvad ootamist!

Tulge julgelt meiega konsulteerima! Asume Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Konsultatsiooni aja palume kindlasti eelnevalt kokku leppida: kullassepp@luxmartin.com, tel: 5887 4778 või kirjutage meile Fb messengeri.