...

Kullast sõrmus Elulill

709,00 

Elulill kannab endas Universumi energiat ja milline täiuslik geomeetria! Elulill sisaldab aja ja ruumi kõiki põhielemente. Seda sümbolit kasutatakse keskendumiseks nii õppimisel kui mediteerimisel. Aitab reaalsust näha sellisena nagu see on ning vabaneda sügavatest hirmudest ja olla Mina ise.

Kuldsõrmus Elulill on LuxMartini originaaltoode ja valmib käsitööna.

Kullaproov: 585 Punane/roosa või Kollane kuld
Mõõdud: Laius 7mm
Kaal: u.7,5g. sõltub soovitud suurusest
Suurus: 19-20,5

  • Saame ehte valmistada kasutades punast või kollast kulda. Lisa palun oma valik ja soovitud sõrmuse suurus ostukorvis kommentaaride lahtrisse.
  • Suurema valiku abielusõrmuseid ning rohkem disaini- ja suuruste võimalusi leiad meie abielusõrmuste lehelt www.abielusõrmused.com
Eeldatav tarne 4- nädalat

Expected Days Price Per Item
709,00  (Normal Price)

EESTI DISAIN- Ehted valmistame käsitööna meie kullasseppade poolt. Seega täname kannatlikkuse eest, et arvestad veidi pikema oote- ja tarneajaga.

Eritellimusena saab ehteid tellida ka valgest- ja kollasest kullast ning kasutades valmistamisel kliendi kulda. Kliendi kullast valmistamise hind antud ehtel on 330EUR.
Ehteid saame kaunistada pool- kui ka vääriskividega. Saadaval naturaalseid ja laboris kasvatatud teemanteid. Ehte disainis ja kujundamisel saame arvestada sinu soovidega

Lisainfo ja hinnapakkumised: kullassepp@luxmartin.com, helista 5362 9210 või kirjuta meile FB-s.